Kl.: Ar VELYM balinamasis dantų kremas yra saugus?

Taip. „Biolycon“ ingredientų dėka balinimas efektas yra natūralus, o VELYM dantų kremas buvo patikrintas ir pripažintas neabrazyviu. VELYM dantų kremą naudoti yra saugu, jį rekomenduoja dantų priežiūros specialistai, o VELYM Mineral - rekomenduojamas visai šeimai, kadangi nėra jokių kenksmingų medžiagų. BIOLYCON - tai Islandijos kerpės ekstrakto ir Ežiuolės šaknies ekstrakto junginys, turintis sinergetinę proporciją. Norint pasiekti efektyvų ir saugų balinimo efektą, svarbiausia pasiekti gerą pusiausvyrą tarp šių dviejų aktyviųjų principų. Štai kodėl mes pirmiausia sumaišome du ingredientus, paruošdami aktyvųjį „BIOLYCON“, ir tada įpilame jį į dantų pastą. Taigi esame tikri, kad yra išlaikyta proporcija ir balinimo efektyvumas. Jis nenaudojamas Velym Mineral dantų kreme.

Kl.: Ar galite paaiškinti VELYM balinimo procesą?

Iki mikro dalelių susmulkintas silicio dioksido (kvarcas), kuris kartu su Biolycon balinimo formule ( Islandijos kerpės ir ežiuolės ekstraktai atlieka labai subtilų ir efektyvų valymą ir tuo pačiu suteikia balinamąjį efektą.

Kl.: Ar saugu naudoti turint laminates ir estetinį plombavimą?

Taip, VELYM dantų kremą saugu naudoti turint betkokias dantų restoracijas, laminatus, vainikėlius, dantų protezus, baltas plombas, breketus ir implantus, kadangi tai produktai be abrazyvo su natūraliomis medžiagomis.VELYM Mineral dantų pasta naudojama netgi po operacijų ar periodontinių gydymų. 

Kl: Kada aš pradėsiu matyti rezultatus?

Rezultatai, kuriuos galite pamatyti gaunami maždaug per 2 savaites, naudodamiesi dantų kremu kiekvieną dieną, tačiau kadangi ingredientai yra labai natūralūs, geresnių rezultatų pasieksite po kurio laiko jį naudodami. Atminkite, kad balinamasis dantų kremas nėra profesionalus balinimo būdas, kurį skiria odontologų specialistai. VELYM dantų kremas yra lygiavertis balinamosioms dantų pastoms ir gali suteikti balinimo efektą iki natūralios jūsų dantų spalvos pašalinant ant dantų susikaupusį apnašą.

Kl.: Ką daryti, jei patiriu jautrumą ir dantenų diskomfortą?

Jūs neturėtumėte patirti jokio VELYM produktų jautrumo, ypač  naudojant VELYM Mineral, kuris yra rekomenduojamas žmoniems turintiems padidintą dantų jautrumą, dėl sudėtyje esančio kalcio hidroksiapatito, kuris apsaugo ir mažina jautrumą. Jei jaučiate dantų jautrumą ar kažkokius nemalonius pojučius, turite nustoti naudoti dantų kremą ir apsilankyti pas savo odontologą, kadangi galite turėti kitų dantų problemų arba esate alergiškas kuriam nors iš ingridientų.

Kl.: Kuo VELYM produktai yra išskirtiniai?

BIOLYCON yra išskirtinė balinamąjį poveikį turinti veiklioji medžiaga, kuri sinergetiškai veikia su kitais ingridientais ir suteikia dantų kremui VELYM išskirtinumą. Visi VELYM produktai turi daugelį natūralios kilmės ingridientų taip pat yra pašalintos įtartinai kenksmingos medžiagos, sulfatai, parabenai, peroksidas, atlikti klinikiniai tyrimai patvirtinantys veiksmingumą. Pakuotės yra be plasmasės užtikrinant veikliųjų medžiagų veikmingumo išsaugojimą. Laboratorija turi aukščiausius Europos Sąjungos sertifikatus ir gamina ne masinių pardavimų produktus, o koncentruojasi į farmacinius aukštos kokybės produktus.

Kl.: Kodėl visi produktai supakuoti į senos mados aliuminio tūbeles?

Aliuminio tūbelės pagamintos iš daug sluoksnių, specialiai pritaikytos apsauginės, beplastmasės medžiagos, kuri yra visiškai hermetiška ir neleidžia orui pro jį praeiti, taip pat užtikrina apsaugą nuo šilumos/ saulės spindulių poveikio, užtikrina veikliųjų medžiagų efektyvumo išsaugojimą ir padeda išvengti galimų reakcijų su plastmase (kas dažnai ivyksta įprastinėse plastmasinėse pakuotėse), todėl tai yra geriausia pakuotė, norint išlaikyti dantų kremo sudėtį nepakeistą ir efektyvią.

PERKANT UŽ €40 NEMOKAMAS PRISTATYMAS

mouthwash

Turite klausimų, parašylkite mums!

Neradote klausimo atsakymo kurio ieškojote?
Paklauskite čia!


Mes pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus. Užpildykite formą apačioje!