Kodėl jūs turėtumėte išbandyti VELYM?


pasta-about

Lycon laboratorija jau daugiau nei keturiasdešimt metų formuoja išskirtinės kokybės dantų priežiūros produktus Italijoje, derindami gausias gamtos dovanas ir šiuolaikinio mokslo laimėjimus. Dantų higienos produktų sėkmės paslaptis slypi natūralių augalų ekstraktų ir mineralų, terminio vandens, audinius tausojančių veikliųjų medžiagų ir Taro ekstrakto, kuris yra natūralus fluoro šaltinis, naudojime.

 

Išskirtiniai produktai, kuriuos sugalvojo įmonės įkūrėjas Biologas Dr. Ercole Lodola ir kruopščiai išbandė Pavijos universitete, klientams teikia didžiausią pasitenkinimą virš keturiasdešimt metų. VELYM produktai yra novatoriški, aukštos kokybės produktai, skirti patenkinti kasdienius vartotojo burnos priežiūros poreikius su maximalia apsauga.

 

VELYM produktai yra be sulfatų, parabenų ir peroksido, todėl yra tinkami visai šeimai.

 

Veiksmingumas kliniškai patvirtintas Sant' Andrea odontologijos centruose.

Biolycon

BIOLYCON - tai Islandijos kerpės ekstrakto ir Ežiuolės šaknies ekstrakto junginys, turintis sinergetinę proporciją. Norint pasiekti efektyvų ir saugų balinimo veiksmą, svarbiausia pasiekti gerą pusiausvyrą tarp šių dviejų aktyviųjų principų, tai ir yra įgyvendinta VELYM Neutral pH dantų kreme.

VELYM Neutralus pH 

VELYM Neutral pH sudėtis yra subalansuota siekiant atlikti buferinį veiksmą burnos pH: jis dėl aukšto pH neutralizuoja per didelį burnos ertmės rūgštingumą. Burnos pH yra labai svarbus padedant dantims apsiginti nuo mikroorganizmų atakų.

Apnašų ir karieso prevencija

Bakterinės apnašos yra pagrindinė karieso, dantų akmenų, dantenų ligų atsiradimo ir dantų emalio ryškumo praradimo priežastis. Aktyvių ingredientų „Biolycon“ ir „Floururi“ dėka reguliarus VELYM naudojimas padeda pašalinti bakterijų apnašas ir atitolinti su tuo susijusias sveikatos problemas.

Dantų balinimas be abrazyvo

Balinimas yra labai mikronizuotų žaliavų, kurios sklandžiai valo dantų emalį, nepakenkdamos jam. Reguliarus VELYM naudojimas (taip pat dėka „BIOLYCON“) užtikrina gilų dantų valymą, kuris per labai trumpą laiką leis maloniai atrasti natūralų dantų spindesį, pašalinant net ir kavos ir tabako dėmes.

Be Sulfatų (Sodium Lauryl Sulfate)

SLS yra plačiai naudojamas ir nebrangus cheminis ploviklis, naudojamas daugelyje asmeninės higienos gaminių, taip pat automobilių plovimo šampūnuose, kurie gali sudirginti odą, išopėti burną. Yra keletas išvadų, kurios susieja sudedamąją dalį su hormonų pusiausvyros sutrikimu, gali sustiprinti tokius simptomus kaip PMS ir PMT bei menopauzės simptomus. Vaikams SLS buvo susijęs su akių sudirginimu ir prastu akių vystymusi. Yra daug produktų, pažymėtų kaip „natūralūs“ arba „ekologiškas“, kuriuose vis dar yra sulfatų.

Be Parabenų

Parabenai naudojami dantų pastose (be kitų odos priežiūros priemonių) kaip konservantas, ir manoma, kad jie veikia endokrininę sistemą, ardo hormonus ir netgi yra susiję su vėžiu; kancerogeniškumas ir estrogeninis poveikis išreiškiamas toliau vartojant parabenus kaip konservantus. Keli tyrimai, atlikti nuo 2005 m., nustatė, kad parabenai, išauginti ant žmogaus krūties vėžio ląstelių laboratorijose, jungiasi su estrogeno receptoriais. Chemikalai parodė panašius rezultatus laboratoriniuose ir gyvūnų tyrimuose.

Be Peroksido

Neabrazyvinis balinimo efektas pasiekiamas naudojant VELYM dantų kremą su natūraliais ingredientais ir sudėtyje nėra peroksido.

Be Gliuteno

Velym Mineral yra dantų kremas be glitimo ir tinka tiems, kurie netoleruoja glitimo.

Veiksmingums klinikiškai patvitintas

Yra žinoma, kad odontologijoje naudojami metalai sukelia kontaktinį dermatitą burnoje. Mūsų gaminiuose nėra gyvsidabrio ar nikelio. Veiksmingumas kliniškai patikrintas Sant'Andrea centruose.

Jau išbandėte VELYM? Norime išgirsti iš jūsų!


Parašykite atsiliepimą, mums rūpi jūsų patirtis ir nuomonė.